NightWorld RolePlay Macedonia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Правило за отворање тема .

Go down

Правило за отворање тема . Empty Правило за отворање тема .

Пишување by Yamahito Firenzo Саб Ное 04, 2017 11:06 am

Име_Презиме е баниран од Админ Име_Презиме
Име Презиме на играчот(Задолжително):Која е причината за BAN (Задолжително):Докази(Задолжително):Од кој админ е баниран:
Yamahito Firenzo
Yamahito Firenzo
Admin

Број на мислења : 16
Join date : 2017-11-02

https://nw-gaming.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот