NightWorld RolePlay Macedonia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ПОПЛАКИ ДО ЛИДЕРИ!

Go down

ПОПЛАКИ ДО ЛИДЕРИ! Empty ПОПЛАКИ ДО ЛИДЕРИ!

Пишување by Yamahito Firenzo Саб Ное 04, 2017 11:31 am

Доколку сакате да се пожалите од некој лидер , цитирајте го следново.

Ваше Име и Презиме:
Од кој лидер се жалите:
Причина:
Докази(F8):
Yamahito Firenzo
Yamahito Firenzo
Admin

Број на мислења : 16
Join date : 2017-11-02

https://nw-gaming.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот