NightWorld RolePlay Macedonia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ПРИЈАВИ ЗА ЛИДЕР!!

Go down

ПРИЈАВИ ЗА ЛИДЕР!! Empty ПРИЈАВИ ЗА ЛИДЕР!!

Пишување by Yamahito Firenzo Саб Ное 04, 2017 11:29 am


1. Nickname IG:

2. Nickname Forum :

3.Име и презиме РЛ :

4.Години РЛ(минимум 14) :

5.Линк од ваш Facebook профил(RL) :

6.Колку часа ќе бидете IG дневно отприлика :

7.Колку RolePlays имате на форум:

8.Линк од сите ваши RolePlays на форум :

9.Што симулирате моментално?Линк од РП темата на симулација  :

10.Објасните како ќе ја водите орг/банда/мафија/агенција(ОПШИРНО) :

11.Кога последен пат сте биле лидер и од кого :


НАПОМЕНА:Пораката мора да биде цитрирана
Yamahito Firenzo
Yamahito Firenzo
Admin

Број на мислења : 16
Join date : 2017-11-02

https://nw-gaming.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот