NightWorld RolePlay Macedonia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Барање модератор .

Go down

Барање модератор . Empty Барање модератор .

Пишување by Yamahito Firenzo Пет Ное 03, 2017 4:27 pm

Име Презиме (ИГ):

На што сте лидер :

Слика од статс(Задолжително):

Дали сте биле предходно модератор на некој борд:


НАПОМЕНА:Пораката мора да биде цитрирана .
Yamahito Firenzo
Yamahito Firenzo
Admin

Број на мислења : 16
Join date : 2017-11-02

https://nw-gaming.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот