NightWorld RolePlay Macedonia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ПРИЈАВИ ЗА GAMEMASTER!!

Go down

ПРИЈАВИ ЗА GAMEMASTER!! Empty ПРИЈАВИ ЗА GAMEMASTER!!

Пишување by Yamahito Firenzo Саб Ное 04, 2017 9:26 pm

Име Презиме *РЛ*:
Линк од ваш ФБ (Задолжително):
Колку години имате :
Колку часа ќе бидете ин-гејм:
Аплицирате за (Сите места се слободни):
Што ќе правите доколку сте админ:

НАПОМЕНА: Пораката мора да биде цитрирана .
Yamahito Firenzo
Yamahito Firenzo
Admin

Број на мислења : 16
Join date : 2017-11-02

https://nw-gaming.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот