NightWorld RolePlay Macedonia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ПРИЈАВИ ЗА АДМИН !! (ОТВОРЕНИ)

Go down

ПРИЈАВИ ЗА АДМИН !! (ОТВОРЕНИ) Empty ПРИЈАВИ ЗА АДМИН !! (ОТВОРЕНИ)

Пишување by Yamahito Firenzo Саб Ное 04, 2017 3:35 pm

Име Презиме *РЛ*:Линк од ваш ФБ (Задолжително):Колку години имате :Колку часа ќе бидете ин-гејм:Аплицирате за (Сите места се слободни):Што ќе правите доколку сте админ:
НАПОМЕНА: Пораката мора да биде цитрирана .
Yamahito Firenzo
Yamahito Firenzo
Admin

Број на мислења : 16
Join date : 2017-11-02

https://nw-gaming.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот