Правило за отворање тема .

Go down

Правило за отворање тема .

Пишување by Yamahito Firenzo on Саб Ное 04, 2017 11:09 am

Ваше име и презиме :
Nickname :
Од кој администратор сте банирани :
Доказ (слика/видео) :
Причина :
Зошто мислите дека треба да сте унбанирани :
Yamahito Firenzo
Yamahito Firenzo
Admin

Број на мислења : 16
Join date : 2017-11-02

Преглед на профилот на членот http://nw-gaming.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот