Правило за отворање тема .

Go down

Правило за отворање тема . Empty Правило за отворање тема .

Пишување by Yamahito Firenzo on Саб Ное 04, 2017 11:04 am

Име_Презиме е опоменат од Админ Име_ПрезимеИме Презиме на играчот(Задолжително):


Која е причината за опомена (Задолжително):


Докази(Задолжително):


Од кој админ е опоменат:
Yamahito Firenzo
Yamahito Firenzo
Admin

Број на мислења : 16
Join date : 2017-11-02

http://nw-gaming.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот