Проблем со сервер !

Go down

Проблем со сервер ! Empty Проблем со сервер !

Пишување by Yamahito Firenzo on Пет Ное 03, 2017 4:20 pm

Име Презиме(ИГ):

Кој е вашиот проблем на сервер :

Слика(Доказ):


НАПОМЕНА:Пораката мора да биде цитрирана.
Yamahito Firenzo
Yamahito Firenzo
Admin

Број на мислења : 16
Join date : 2017-11-02

Преглед на профилот на членот http://nw-gaming.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот