ПРИЈАВИ ЗА АДМИН !! (ОТВОРЕНИ)

Go down

ПРИЈАВИ ЗА АДМИН !! (ОТВОРЕНИ) Empty ПРИЈАВИ ЗА АДМИН !! (ОТВОРЕНИ)

Пишување by Yamahito Firenzo on Саб Ное 04, 2017 3:35 pm

Име Презиме *РЛ*:Линк од ваш ФБ (Задолжително):Колку години имате :Колку часа ќе бидете ин-гејм:Аплицирате за (Сите места се слободни):Што ќе правите доколку сте админ:
НАПОМЕНА: Пораката мора да биде цитрирана .
Yamahito Firenzo
Yamahito Firenzo
Admin

Број на мислења : 16
Join date : 2017-11-02

Преглед на профилот на членот http://nw-gaming.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот