Правило за отворање тема .

Go down

Правило за отворање тема . Empty Правило за отворање тема .

Пишување by Yamahito Firenzo on Саб Ное 04, 2017 11:13 am

Ваше име и презиме(латиница):
Име и презиме на играчот кој крши правило(латиница):
Доказ (слика/видео):
Причина:


Насловот на темата мора да биде пример OOC пцовка - Nickname или IC пцовка - Nickname !
Yamahito Firenzo
Yamahito Firenzo
Admin

Број на мислења : 16
Join date : 2017-11-02

Преглед на профилот на членот http://nw-gaming.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот